Про компанію «Goodbaby»

Компанія «Goodbaby», заснована в 1989 році, - один з найбільших в світі виробників дитячих товарів та найбільший рітейлер дитячих товарів у Китаї. Компанія працює відповідно до принципу «Піклуватися про дітей, працювати на користь родини і суспільства». Своє призначення корпорація бачить у «досягненні абсолютної виробничої довершеності» та забезпечує якісними товарами дітей та батьків з усього світу  (продукція Goodbaby продається в 72-х країнах світу).

За останні 16 років, якість продукції не лише відповідає, а й перевищила високі американські та європейські стандарти якості, що дозволило завоювати визнання на цих ринках. Згідно даних дослідження Frost & Sullivan, з 2006-го року, коляски «Goodbaby» займають перше місце за долею ринку в Китаї, ЄС та США, а з 2009-го року, одна із кожних 3-х колясок, які продаються в цих країнах, виробляється на заводі «Goodbaby».

Асортимент продукції ТМ Geoby, Goodbaby дуже широкий: це дитячі коляски, ліжечка, стільчики для годування, велосипеди, ходунки, авто-крісла, електромобілі, а також аксесуари – горшки, підставки у ванну, дитячі ванночки, кенгуру та люльки-переноски для дитини. Також корпорація Goodbaby виробляє аксесуари для грудного вигодовування, посуд, постільну білизну та одяг для дітей.

Для того, щоб вивести бренд Goodbaby на глобальний рівень та відповідати світовим тенденціям в сфері дитячих товарів, в 2010 році, корпорація «Goodbaby» офіційно запустила новий логотип «gb» (джи бі). Червоний фон зображення відображає концепцію модного дизайну, стилю та відображає основні цінності бренду (безпека, надійність, дизайн та піклування). З моменту запуску, новий логотип був добре сприйнятий діловими партнерами, клієнтами та споживачами. В 2010-му році компанія стабільно розвивалася та отримала ряд авторитетних нагород та премій:

  • Завоювала найпрестижнішу премію для китайських підприємств – державну нагороду «Національна якість»;
  • Дизайн коляски, розроблений «Goodbaby», був відмічений нагородою «Red Dot», яка за рівнем відповідає «Оскару» в галузі дизайну на світовому рівні;
  • Експерти компанії отримали запрошення від Американської Комісії з безпеки споживчих товарів (U.S. Consumer Product Safety Commission) прийняти участь в розробці нових стандартів безпеки дитячих колясок. Це свідчить про високу оцінку цієї авторитетної організації наукових розробок та системи управління якістю компанії «Goodbaby».

Компанія «Goodbaby» успішно пройшла лістинг на Гонконгській фондовій біржі (код 1086), причому попит на акції корпорації перевищив пропозицію у 1,459 разів (найвищий рівень перевищення попиту над пропозицією на акції компанії в Гонконзі в 2010 році). Для «Goodbaby» це якісно новий етап розвитку, який забезпечить великі можливості глобальним клієнтів компанії.

Про бренд

Goodbaby – всесвітньо відомий бренд-лідер індустрії: за даними дослідження компанії Boston Consulting Group, упізнаванність бренду Goodbaby перевищує 95%.

Цінності бренду

  • Безпека. Безпека дітей та батьків є нашим головним пріоритетом. Щоб розвиватись, Вашому малюку необхідні захист, піклування та увага. Компанія «Goodbaby» приділяє значну увагу питанню безпеки.
  • Якість та надійність. Товари «Goodbaby» – це висока якість за відмінною ціною. Створюючи ту чи іншу продукцію, ми досягаємо довершеності на кожному етапі виробництва, тому наші товари відповідають найвищим стандартам якості.
  • Сучасний дизайн. Усі колекції товарів розробляються відповідно до останніх тенденцій моди та потреб клієнтів. Продукція бренду Goodbaby сучасна та інноваційна.
  • Піклування. Ми виробляємо нашу продукцію, вкладаючи в неї частинку своєї душі. Ми постійно створюємо все більш довершені товари для дітей та батьків, тому що ми любимо нове життя!